Alrm Cargo

רילוקיישן לשוויץ

לא בכדי הגיעה שוויץ למעמדה הנוכחי כאחת המדינות החזקות כלכלית באירופה. אולם סירובה של שוויץ להיות חלק ממדינות האיחוד האירופי, שבו טמון חלק ניכר מהחוסן הכלכלי שלה, הוא רק סופו של הסיפור!

מיהם השוויצרים? החל משנת 500 לפני הספירה החלו ליישב את שוויץ שני עמים. ה-Rhaetians היו ככל הנראה עם ממוצא אטרוסקי; ה-Helveti היו שבט קלטי חזק. שבטים אלה אוחדו תחת האימפריה הרומית ונלחמו באויבי הרומאים שהגיעו מצפון.

ראשיתה של שוויץ כפי שאנחנו מכירים אותה (כלומר, קונפדרציה המורכבת מקנטונים עצמאיים) בשנת 1291. בשנה זו, האיכרים החופשיים מן הקנטונים "שוויץ", "אורי" ו"אונטר-וולדן" התאחדו לראשונה להילחם באימפריה ההבסבורגית. ההבסבורגים, שניסו לפרק את הקונפדרציה בכוח, נחלו כשלון חרוץ והוכו במספר קרבות חשובים. הקונפדרציה זכתה אפוא בעצמאותה בשנת 1499.

במלחמתם בהבסבורגים הוכיחו השוויצרים כי כוחם של לוחמים איכרים מיומנים יכול לעלות על זה של אבירים משוריינים!

ניתן לומר כי הניטרליות השוויצרית החלה ב-1515. עד 1515 היו עסוקים השוויצרים בניסיונות השתלטות על טריטוריות סביבן. ב-1512 כבשו בכוח את לומברדיה, בה הערים האיטלקיות לוקרנו ולוגאנו. אולם ב-1515, לאחר כשלון לכבוש את מריניאנו, הכריזו השוויצרים על ניטרליות צבאית וזנחו את מדיניות הכיבושים. זאת, במקביל להצטרפותם של איזורים נוספים לקונפדרציה השוויצרית.

מדהים לחשוב כי למרות מלחמות הדת שפשו באירופה במאה ה-17, לאור עלייתם של הרפורמיסטים אל מול הכנסיה הקתולית, נשארו הקנטונים נאמנים לקונפדרציה השוויצרית! גם אי השתתפותם של השוויצרים במלחמת שלושים השנים (1618-48) תרמה להאצת הכלכלה השוויצרית. המלחמה איפשרה לשוויץ להוות מוקד מסחר מרכזי באירופה.

ההאצה התעשייתית נמשכה לתוך המאה השמונה עשרה, במהלכה הפכה להיות תעשיית השעונים בשוויץ אחד מאבני היסוד של הכלכלה השוויצרית. את תעשייה זו הביאו עמם מהגרים צרפתים ואיטלקים במאה ה-16 לשוויץ! מצבה הכלכלי של שוויץ השתפר עוד יותר במאה ה-19 כאשר תעשיית הטקסטיל הפכה ממוכנת וניתן היה לייצא טקסטיל מחוץ למדינה. באותה תקופה חלה האצה גם בתחום ההנדסה המדויקת ובתעשיית הכימיקלים. מאכלים שוויצרים, כגון השוקולד של פיליפ סושארד ואבקת החלב של הנרי נסטלה, הפכו להיות מותגים בינלאומיים.

את המאה ה-20 העבירה שוויץ בניטרליות במהלך שתי מלחמות העולם, למרות איומים של נאציזם מכאן ופאשיזם מכאן. תוך כל חיזקה שוויץ את מעמדה כלב הבנקאי של אירופה, שאיפשר הן ליהודי גרמניה והן לשלטון הנאצי להשתמש בשירותי הבנקאות החסויים של המדינה.

מהון להון הפכה שוויץ למדינה הנייטרלית והאיתנה כלכלית אותה אנו מכירים היוםז

 

מחלקת "אלרם רילוקיישין" של אלרם קרגו שילוח בינלאומי עמילות מכס מספקת פתרונות אריזה, שינוע, אחסנה וביטוח לכל החפצים הנלווים אליכם לרילוקיישין למקום החדש.


אנחנו נעביר את החפצים שלכם מדלת ביתכם לכל נקודה בשוויץ ובכל העולם ברמה ובמהירות הטובים ביותר שניתן להשיג בשירותי הרילוקיישין בארץ ובעולם.


צוות "אלרם רילוקיישין" של אלרם קרגו שילוח בינלאומי עמילות מכס ייעץ וייסיע לכם בכל שלב ושלב בכדי לעבור את הרילוקיישין בצורה החלקה ביותר.

מה מותר לשלוח? איך כדאי לשלוח? מה לא לשכוח. מה ההגבלים והכללים והחוקים?

כל דבר שחייבים לדעת לפני ואחרי הרילוקיישין לשוויץ, אוסטרליה, ארה"ב, גרמניה, צרפת, קנדה, רוסיה, או כל מקום אחר על פני הגלובוס.

אנשי המקצוע של אלרם קרגו שילוח בינלאומי עמילות מכס הינם אנשים למודי ניסיון של עשרות שנים אשר יעמדו לשירותכם בכל עת בתהליך הרילוקיישין למדינה שבה חפצה ליבכם.

 

צרו קשר עוד היום לקבלת ההצעה המשתלמת ביותר.

שיהיה בהצלחה.

לקבלת הצעת מחיר